Idealne jeansy

2018 01 22 PHOTO 00000492

Marzenie o idealnych jeansach wydaje się być niespełnialne? Nic bardziej mylnego. Długo szukaliśmy firmy, która mogłaby szyć dla nas jeansy na miarę. Nasz nowy produkt szyty jest w małej rodzinnej firmie, która od 1930 roku specjalizuje się w szyciu wysokiej jakości spodni.

To co nas najbardziej interesowało, to konstrukcja spodni. Dobre jeansy powinny mieć nowoczesny, szczuplejszy krój.

Wybór tkanin na spodnie jest naprawdę imponujący.  Kilkadziesiąt rodzajów denimu z Włoch i Japonii w kilku opcjach sprania. W tym legendarny denim Kuroki uznawany przez znawców za jeden z najlepszych na świecie.  Tkany na starych krosnach dzięki czemu jest bardziej wytrzymały.  O taki denim trzeba też odpowiednio dbać, dlatego zalecamy pranie spodni na lewą stronę w delikatnych płynach.

Diabeł zawsze tkwi w szczegółach. Katalog dodatków zrobił na nas wrażenie. Kilkadziesiąt guzików, opcji wykończeni, monogramów, metek, gurtów.

Oprócz jeansów nasz nowy partner może również uszyć sportowe spodnie chinosy. Oferta sezonowych tkanin jest bardzo urozmaicona.

Materiały na spodnie pochodzą od najlepszych włoskich producentów  Loro Piana, Vitale Barberis Canonico, Duca Visconti di Modrone. Moleskiny oraz sztruks są zamawiane w Anglii w tkalni Brisbane.

Sam serwis szycia na miarę jest bardzo sprawny.  Gotowe spodnie są gotowe po trzech tygodniach.  W wyjątkowych przypadkach istnieje szansa uszycia ich w trybie ekspresowym w ciągu tygodnia.