Męski sweter szyty na miarę

0D6B76EF

W 2020 rok weszliśmy z nową propozycją dla naszych klientów. Jest nią sweter szyty na miarę z wełny pochodzącej od światowego gracza Zegna Baruffa, którego historia sięga 1850 r. Ponad 160 lat pracy i nieustannych doświadczeń przekłada się na wysokiej klasy przędze, z których wybraliśmy wełny Cashwool będące pięknym przykładem wyjątkowej jakości i komfortu noszenia.
Klientom oferujemy wełny z kliku technik tkania, w tym ,,Piquetato”, ,,Flat”,,,Piquetato bi-color”. Ten ostatni jest szczególnie lubiany przez Panów i zawiera 10 najbardziej ulubionych i najchętniej wybieranych zestawów kolorystycznych. Kołnierz, mankiety i dolny ściągacz są wykonane z koloru bazowego (base color) i doskonale współgrają z kontrastującym korpusem swetra (contast). Takie połączenia są szczególnie lubiane przez Panów, a teraz dostępne w naszym atelier w opcji szycia na miarę.
Wszystkie swetry szyte na miarę są wykonane z naturalnej przędzy i dlatego mogę występować niewielkie różnice w strukturze i odcieniu. W codziennym użytkowaniu należy pamiętać o tym, że takie szlachetne tkaniny wełniane należy prać wyłącznie w chłodnej wodzie, aby jak najdłużej zachowały elastyczność i pozostałe właściwości.